Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukuję...

Go down 
+6
Dragonette
Bianca
Fleauette
Nikt
Askarius
Florence
10 posters
AutorWiadomość
Florence
Skoczek | Właścicielka Valhalli | Psycholog szkolny
Florence


0 pochwał
0 ostrzeżeń
Liczba postów : 445
Dołączył/a : 06/01/2013

Poszukuję...  Empty
PisanieTemat: Poszukuję...    Poszukuję...  EmptyCzw Lip 04, 2013 4:26 pm

Jak sama nazwa wskazuje, jest to miejsce dla zagubionych duszyczek, które nie mają rodziny i / lub przyjaciół, a takowi by się akurat przydali. Więc co robi taka zagubiona duszyczka? Pisze tutaj ogłoszenie i czeka, może ktoś się zgłosi.

Każde ogłoszenie powinno zawierać dopisek, czy jest aktualne, czy nie
Powrót do góry Go down
https://daingean.forumpolish.com
Askarius
Dowódca Fleauètte | Inżynier
Askarius


3 pochwały i więcej
1 ostrzeżenie
Liczba postów : 100
Dołączył/a : 30/06/2013

Poszukuję...  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję...    Poszukuję...  EmptySro Lip 24, 2013 4:58 am

~ ~ ~ SŁUCHAĆ ~ ~ ~
Witajcie duszyczki wszelakiego pokroju! Małe, duże, smutne, wesołe! Zapraszam do sprawdzenia mojego podania, może znajdziecie coś ciekawego co was przekona, iż w końcowym rozrachunku nie jestem porytym gościem z czeluści piekielnej :)!

Przed tym wszystkim chciałbym powiedzieć parę słów na temat mojego stosunku do napisanych przeze mnie schematów relacji. Po prostu chciałbym żeby relacje, które zawieram w ten temat były takimi, które mogą jeszcze ewoluować w trakcie fabuły na wiele możliwości, które prawdopodobnie ja będę inicjował, zwłaszcza jeżeli będziemy utrzymywali dość dobry kontakt. Jeżeli coś wam nie pasuje, nie odwracajcie się, po prostu napiszcie do mnie, że jest taka i taka sprawa (na PM) a razem w wolnym lub szybkim procesie będziemy mogli coś ogarnąć żeby było jak najlepiej.

Zgłoszenie nr. 1
- Kobieta, wiek 18 do 26, Fleauette, Venorian, córka, sztuczna Venorianka pochodząca z laboratorium, to ona była w tych czasach jako drugi przedstawiciel rasy Venorian. Dopiero teraz stała się dostatecznie dorosła żeby wesprzeć Askariusa w jego sprawie. Kocha ją jak własne dziecko, ale ma niewielkie problemy wychowawcze ze względu na brak kobiecej ręki w jej dzieciństwo. Można powiedzieć, że jest dość "specyficzną postacią".  
- NieAktualne.

Zgłoszenie nr. 2
- Znajomości łamane przez Interes. Takie o to znajomości z reguły będą relacjami, w którym Ascari jest związany czymś z drugą osobą, nie chodzi tutaj oczywiście o łańcuchy, oczywiście i takie dziwy akceptuję <3. Między nim a drugą personą powstała relacja, która ma tak samo drugie dno, mogą to być wspólne plany lub jakieś czarne interesy, pomysły, spiski. Kobiety i Mężczyźni, wiek, rasa i grupa dowolna.
- Max 2 osoby. Aktualne.

Zgłoszenie nr. 3
- Znajomość przyjacielska. Takie znajomości są nawiązywane jedynie w wypadku, gdy osoba jest z grupy Neutralnej lub Fleauette, natomiast będąc z Gwardii i Rebelii można ustalić szczegóły, choć zwykle możemy ustalić iż po prostu nie znamy swojej prawdziwej godności, ale kiedyś tam się o tym dowiemy, bla bla ~ Nie przyjmuję osób, które mają jakiekolwiek powiązania z Sorciere. Istnieją wyjątki, jednak będzie to wymagało konwersacji, najlepiej na skype lub facebooku ^^.
- Na razie bez ograniczeń, Aktualne.


Ostatnio zmieniony przez Askarius dnia Sob Sie 17, 2013 7:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nikt
Lekarz chirurg
Nikt


0 pochwał
0 ostrzeżeń
Liczba postów : 72
Dołączył/a : 25/07/2013

Poszukuję...  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję...    Poszukuję...  EmptyPią Lip 26, 2013 4:37 am

Mam nadzieję, że można to robić przed złożeniem KP... Ponieważ historii złożonej nie mam, nie chcę za wiele zdradzać, ogłoszenia będą enigmatyczne. Ale jego dzieje to prosty schemat.

1. Rebelianci, wiek dowolny, płeć dowolna, status dowolny. O co chodzi - status społeczny Nikity statusem społecznym Nikity, ale tam, na dole był jego brat. Starszy o przeszło siedem lat, wysoko postawiony w strukturach (skoro widzę, że wolne to przypuśćmy, że np. Ace) także dość dobrze kojarzony. No i on nieco zapoznał młodego w strukturach, stąd trochę ludu się z tej organizacji poznało i właśnie o takie postacie chodzi. Które znały jego braciszka (a w rebelii siedział od czternastego roku życia, już wcześniej mając dość intensywny kontakt), no i które miały udział we "wkręcaniu" w struktury organizacji. Ze względu na to, że Nikt nigdy się tak naprawdę nie zdecydował i został na ulicy, wprowadzenie było słabe.
Aktualne. Limitów osobowych za bardzo nie ma.

2. Tym razem ktoś z przeciwnej strony barykady i ujmę to tak: jest wojna, są ofiary. Chodzi o jedną osobę która będzie miała nieco krwi na palcach.
Aktualne.

3. Tu może być każdy - chodzi o niegdysiejszych czy obecnych pacjentów. Nikita usiłuje wyżyć na praktyce lekarskiej, potrzebuje więc kogoś kogo by mógł w ramach takowej leczyć. Rasa obojętna tyle tylko, że z cyborgami może mieć problem techniczny, tak - wyrąbane. Status społeczny jest nieważny, siedzi na dole więc przyjmować może najbiedniejszych ale jest naprawdę biegłym specjalistą stąd jeśli góra się do niego uśmiechnie, bez problemu sobie poradzi.
Aktualne.

4. To grupa powiedzmy w pewnym sensie analogiczna do pierwszej, ale ugryziona z drugiej strony - ktoś, kto by go znał przez pryzmat jego ojca (anioła de facto więc elita), czyli wyższe warstwy społeczne i te sprawy. W jaki sposób go znał? To można ustalić. Czy się okaże, że lekarz to dobry kandydat do organizacji na S? Czy ktoś będzie chciał żeby przestał się bawić w leczenie wszystkich, skoro w gruncie rzeczy oznacza to, że wspiera też ruch oporu? Wszystko można ustalić.
Aktualne. Tu też limitów osobowych nie ma.
Powrót do góry Go down
Fleauette
Grzech główny | Nauczycielka przedmiotów medycznych | Właścicielka Bluepleasure
Fleauette


0 pochwał
0 ostrzeżeń
Liczba postów : 100
Dołączył/a : 14/08/2013

Poszukuję...  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję...    Poszukuję...  EmptySob Sie 17, 2013 7:40 pm

Będzie krótko i na temat:

Poszukuję striptizerki, ochroniarzy i może być jeszcze jeden barman by wam raźniej było. Klub będzie otwarty zaraz po fabularnym remoncie. Tak więc szukam już chętnych do pracy.
AKTUALNE

Poszukuję dzieciaków, z którymi Fleauer trzymała się jako małe dziecko. Szczegóły w historii.
AKTUALNE

Poszukuję kochanków...płeć dowolna.
AKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Fleauette dnia Pią Sie 30, 2013 6:50 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Bianca
Uczennica
Bianca


0 pochwał
0 ostrzeżeń
Liczba postów : 59
Dołączył/a : 12/08/2013

Poszukuję...  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję...    Poszukuję...  EmptyWto Sie 20, 2013 9:40 pm

Poszukuję kogoś, kto zamieszkałby w jednym pokoju z Biancą. Oczywiście musi być to osoba, która uczęszcza do Akademii Nowej Ery. Relacja jaka między nimi zaistnieje, będzie do ustalenia. Bianca jest cicha i nie miesza się w sprawy innych, więc będzie dobrą współlokatorką. Tylko czasami krwawi sobie gdzieś w koncie. Ale tym się nie trzeba przejmować, bo niczego nie zabrudzi.

NIEAKTUALNE

Potrzeba mi kogoś, kto by dręczył Biance, wyzywał i nienawidził za samo jej istnienie. Ta osoba powinna być naprawdę okrutna. Jednak nie musi się na nią rzucać z pięściami. Chyba, że chce. To jest akurat obojętne. Bo to słowa najbardziej ranią, prawda?. Nie ma żadnej granicy wieku.

AKTUALNE

Przydałby mi się jeszcze jakiś przyjaciel z neta. Mogliby się wymienić numerami i pisać ze sobą sms'y. Jeśli chodzi o spotkanie w realu... To może kiedyś w przyszłości. Obojętna jest płeć oraz wiek.

AKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Bianca dnia Sro Sie 28, 2013 6:48 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
http://my-innocentsorrow.tumblr.com/
Dragonette
Grzech Główny | Kelnerka w Valhalli
Dragonette


0 pochwał
0 ostrzeżeń
Liczba postów : 13
Dołączył/a : 26/07/2013

Poszukuję...  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję...    Poszukuję...  EmptySro Sie 21, 2013 1:04 pm

Wróciłam na forum, więc.. trochę się szykuje!
Ogłoszenie krótkie, zwięzłe i konkretne. Mam do wynajęcia pokój na poddaszu, więc jeśli znajdzie się osobnik płci męskiej/damskiej/niewiadomojakiejhomogenizowanej, to może na mnie liczyć. Jedynym wymogiem jest chyba tylko to, by nie robił w mieszkaniu przeogromnego syfu, chociaż z drugiej strony Dragonette i tak rzadko tam bywa. A, no i raczej lepiej nie z Niebieskich.
Peace and love - info na pw!

NIEaktualne


Ostatnio zmieniony przez Dragonette dnia Pon Sie 26, 2013 9:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Asheritt
Żołnierz Zodiaku
Asheritt


0 pochwał
0 ostrzeżeń
Liczba postów : 53
Dołączył/a : 13/08/2013

Poszukuję...  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję...    Poszukuję...  EmptyCzw Sie 22, 2013 8:14 pm

Hmmm... No to ja też dam ogłoszenie. Poszukuję:

1. Przyjaciółki z dzieciństwa - ktoś z kim Ash trzymał za młodu i bardzo się z nią zżył. Potem ich drogi się rozeszły na pewien czas, ale teraz znów się spotykają.

NIEAKTUALNE

2. Dobry znajomy - ktoś z kim Ash wyskoczy czasem do baru czy innego parku. Do rozmowy, picia, co tam jest....

3.Wróg - Ash miał z nim przejścia w przeszłości i nigdy mu tego nie wybaczył. Teraz ich drogi znów się krzyżują i nie zapowiada się na pokojowe rozwiązanie sprawy....

Szczegóły do uzgodnienia. Zgłoszenia na PW.
Powrót do góry Go down
Henrietta
Naukowiec | Uczennica
Henrietta


0 pochwał
0 ostrzeżeń
Liczba postów : 60
Dołączył/a : 07/08/2013

Poszukuję...  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję...    Poszukuję...  EmptyPią Sie 30, 2013 6:44 pm

Mały Aniołek poszukuje jakieś duszyczki, która chciałaby dzielić z nią pokój w Akademiku. Oczywiście, musi to być ktoś, kto uczęszcza do Akademii Nowej Ery. Płeć w zasadzie nie ma znaczenia, a relacje zawsze można sobie uzgodnić. Mam tylko jedną prośbę – proszę nie być fanatycznym wielbicielem lolitek! xD

Nieaktualne. ♥
Kontakt przez PW.


Ostatnio zmieniony przez Henrietta dnia Pon Wrz 16, 2013 3:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nobody
Pośrednik | Właściciel biblioteki miejskiej
Nobody


0 pochwał
0 ostrzeżeń
Liczba postów : 6
Dołączył/a : 22/08/2013

Poszukuję...  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję...    Poszukuję...  EmptyCzw Wrz 05, 2013 11:23 pm

Poszukiwany
    przyjaciel

lub innego rodzaju stary kontakt Nobody'ego.

Charakterystyka znajomości: oboje są starzy, Frank ma ponad 400 lat, jego kompan - przynajmniej 100-150. Oboje już mają nieco doświadczenia i patrzą na sprawy z pewnego dystansu. Oboje mogli się widywać do tej pory nawet raz na kilkanaście lat, ale zawsze witali się jak starych kumpli, bo jakoś tak znaleźli przed laty wspólny język.
Rasa dowolna, byle była dość żywotna i stara aby osiągnąć odpowiedni wiek. Płeć też. Może być nawet bez. Nieważne. Organizacja... reguła jest taka, żeby nie uznawać tego za priorytet w relacjach - on ma konflikty między frakcjami za trywialne.
Aktualne
Powrót do góry Go down
Cas
Pionek | Paser



0 pochwał
0 ostrzeżeń
Liczba postów : 7
Dołączył/a : 14/09/2013

Poszukuję...  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję...    Poszukuję...  EmptyNie Wrz 15, 2013 5:35 pm

Czołem.
Po pierwsze: chętnie przygarnę znajomych od wspólnych interesów; stałych klientów, stałych dostawców, wierzycieli i dłużników, im więcej tym weselej. (aktualne)
Po drugie: potrzebna mi osoba z własnym lokalem (sklepem / burdelem / czymkolwiek tak naprawdę, byle na osiedlu Stangrad) gotowa odstąpić zaplecze w zamian za procent od dochodów. (nieaktualne)
Po trzecie: ktoś z Rebeliantów, kto ma haka na Casa i trzyma go w organizacji. (aktualne)
Szczegóły zawsze można domówić na pw :')
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukuję...  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję...    Poszukuję...  Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukuję...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Użytkowników-
Skocz do: