Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kasacja / przejęcie konta

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Florence
Skoczek | Właścicielka Valhalli | Psycholog szkolny
Florence


0 pochwał
0 ostrzeżeń
Liczba postów : 445
Dołączył/a : 06/01/2013

Kasacja / przejęcie konta  Empty
PisanieTemat: Kasacja / przejęcie konta    Kasacja / przejęcie konta  EmptyCzw Lip 04, 2013 4:30 pm

Kod:

[b]Nazwa konta: [/b]
[b]Do przejęcia czy do kasacji: [/b]
[b]Powód: [/b]

Każde ogłoszenie dotyczące przejęcia konta powinno zawierać dopisek, czy jest aktualne, czy nie
Powrót do góry Go down
https://daingean.forumpolish.com
Gwyneth
Grzech Główny | Uczennica
Gwyneth


0 pochwał
0 ostrzeżeń
Liczba postów : 30
Dołączył/a : 13/08/2013

Kasacja / przejęcie konta  Empty
PisanieTemat: Re: Kasacja / przejęcie konta    Kasacja / przejęcie konta  EmptyWto Wrz 17, 2013 6:49 pm

Nazwa konta: Na razie tylko Gwyneth, odpiszę Shiro i można się brać za resztę : D
Do przejęcia czy do kasacji: Kasacja.
Powód: Że ja nie się nie skasuję? Ja?! Ha! ♥
Powrót do góry Go down
Nancho
Nauczyciel
Nancho


1 pochwała
0 ostrzeżeń
Liczba postów : 321
Dołączył/a : 23/07/2013

Kasacja / przejęcie konta  Empty
PisanieTemat: Re: Kasacja / przejęcie konta    Kasacja / przejęcie konta  EmptyWto Wrz 17, 2013 7:32 pm

    Nazwa konta: Naczos i Willuś.
    Do przejęcia czy do kasacji: Kasacja.
    Powód: Cóż, wiadomo, że chciałam odejść pod koniec miesiąca. Studia, praca, poprawa matury, rodzina i znajomi zajmują tyle czasu, że nie wchodziłabym na forum i blokowała tylko ludzi.
    W każdym razie chciałam Wam podziękować za wiele miłych chwil, za śmiech, radość i naprawdę poprawianie mi nastroju. Ale to nie zawsze była sielanka. Boli mnie okropnie obrażanie innych, nie lubię banów i prowokowania ludzi. Czasami nie potrafiłam się odnaleźć na cb - bo kłótnie tam były od zawsze, od samego początku.
    Chciałabym pozdrowić mnóstwo osób, serio. Free, Sake, Fausta, Niktosieńko (braciak, odezwij się!) Kuro, Kikma, Asha, Vivi, Freje, Cola, Raczka, Hellcie, Eze (ale Ciebie, stary, zajebie za te flashe, ok?), Zero, Marcio, Akisia, V, Nami, Shizu i Misę i Aero i Flo... i cholera, wszystkich!
    Jak o kimś zapomniałam to sorka, nie chciałam.
    Fajni jesteście : D
    Tylko czasem odpierdalacie głupoty.
    Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś was spotkam na forum. Będę Naczosem. Zawsze jestem w pewnej części Naczosem ♥
    Wybaczcie, jeśli sprawiłam komukolwiek przykrość.

    9277967 - piszcie śmiało, wszyscy bez wyjątku. Najwyżej na was trochę pokrzyczę, ale Naczos każdemu wybacza : D

    Do zobaczenia, ludziska! Kocham Was!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kasacja / przejęcie konta  Empty
PisanieTemat: Re: Kasacja / przejęcie konta    Kasacja / przejęcie konta  Empty

Powrót do góry Go down
 
Kasacja / przejęcie konta
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Użytkowników-
Skocz do: