IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Fleauètte

Go down 
AutorWiadomość
Mia
Detektyw
avatar

1 pochwała
0 ostrzeżeń
Liczba postów : 249
Dołączył/a : 13/01/2013

PisanieTemat: Fleauètte   Nie Cze 30, 2013 5:42 pm

Cel Organizacji – Obalenie systemu, stworzenie nowego porządku
Fleauètte to nie tylko organizacja o zapleczu militarno-naukowym, jest to społeczeństwo, rodzina, idea. Grupa ta posiada własne tradycje i zwyczaje wzorowane na kulturze Venoriańskiej (więcej na temat kultury Venoriańskiej w Archiwum znajdującym się w siedzibie), narodzonej dawno, dawno temu, która w tamtych zapomnianych czasach została zgładzone przez pierwsze anielskie zastępy. Członkostwo w organizacji jest samym w sobie potwierdzeniem, deklaracją iż popierasz kierunek, cel i sposoby organizacji. Od członków społeczeństwa wymaga się stania na straży interesów organizacji, traktowanie poważnie poleceń, zasad, ustalonych praw oraz podchodzenie z szacunkiem do zwyczajów i tradycji różowego narodu. Nikt nie jest zmuszany do praktykowania idei różanej perfekcji narzuconej przez Askariusa. Jak już wcześniej zostało wspomniane – członkostwo w grupie jest samym w sobie potwierdzeniem, deklaracją akceptacji idei, a to czy będziesz później modlił się kapliczce, wychwalał obsesyjne/fanatycznie/religijnie wartości kultury Venoriańskiej zależy już od Ciebie.
Organizacja ta po wyniszczającym konflikcie z Sorciere miała czas na odbudowę. Aktualnie wszyscy członkowie organizacji w końcowym efekcie staną się Perfekcyjni i jak na razie Venorianie są uważani za ową Perfekcje. Nie wiadomo czym się staną oni sami w końcowych etapach planu, czy nadal będą tymi samymi kuzynami gadów czy czymś innym. Askarius wraz z zapleczem naukowym cały czas stara się ulepszyć Venorian a zwłaszcza skupia się na ulepszeniu ich jadu, którego używają do przemieniania innych gatunków w swoje rodzeństwo.
„Venorianie żyli dawno temu, ale zostali zgładzeni. Dzisiaj już ich nie ma, natomiast jesteśmy My, którzy są ich dziedzictwem z tendencją do ciągłych przemian, rozwoju i ewolucji” – Askarius.

- Będąc członkiem tej grupy musisz wiedzieć, że należysz do grona bliskich Ci osób z powodu samego członkostwa. Jeżeli potrzebujesz pomocy to organizacja Ci jej udzieli. Końcowy plan organizacji polega na stworzeniu jedności gatunkowej, czyli będąc człowiekiem lub przedstawicielem innej rasy w przyszłości zostaniesz przemieniony w jednego z nas. Ty sam decydujesz kiedy nadejdzie czas twojego oczyszczenia.

- Najliczniejszą rasą w organizacji zawsze będą Venorianie. Wszystkie NPC organizacji to w każdym przypadku przedstawiciel tej rasy. Venorianie trzymają się razem, gdyż są dla siebie rodziną, razem potrafią funkcjonować jak jeden wielki organizm. Człowiek lub nieczłowiek, który opuści organizacje jest zwykle zabijany jeżeli posiada cenne informacje, dane które mogą oczernić lub osłabić całą grupę. W przypadku gdy jeden z Venorian zdradzi, wszystkie siły zostają wprowadzone w stan gotowości. Odwrócenie się od rasy przez Venoriana jest jednoznaczne z utratą godności, imienia, wartości, więc jedynym wyjściem jest śmierć lub odkupienie swoich grzechów podczas Igrzysk przez zdrajcę oraz jego bliskich, którzy mu pomogli w zdradzie lub po prostu utrzymywali z nim kontakt, nawet jeżeli byli to cywile lub nieświadomi prawdy o zdrajcy. 

- Dowódca Fleauètte w wewnętrznych sprawach ma ostateczną decyzję, jego słowo jest równoznaczne odbierane jako rozkaz, nikt nie może mu się przeciwstawić, natomiast w sprawach zewnętrznych musi zwołać posiedzenie Rady Grzechów i właśnie na tym zgromadzeniu ustalić dalsze kroki, plany. Każdy członek Fleauètte posiada osobistą kwaterę w siedzibie organizacji, jednak może zamieszkiwać miasto na własne ryzyko, choć musi to uczynić pod przykrywką. Cała organizacja ma wyraźne podziały, można rzecz że dzieli się ona na pięć części. Dowódcę, Radę Grzechów, Trzynaście Zodiaków, personel Organizacji i zwolenników (czyt. Sojuszników). .


 • Zarząd
  - Dowódca Fleauètte (1 miejsce)-Najwyższa władza w organizacji, to jego słowa są rozkazami i mądrością, która nie może zostać zachwiana przez innych. Przeciwstawić mu się może jedynie Rada Grzechów
  Na tą rangę historia w KP jest obowiązkowa

  - Grzech Główny (7 miejsc)-Rada Grzechów została stworzona po to żeby nie tylko jedna osoba miała wpływ na kierunek zewnętrznych działań organizacji, dlatego właśnie Radę tworzy siedem członków, każdy nosi inną nazwę a na posiedzeniach wszyscy zwracają się do siebie po nazwach Grzechów, z którymi się utożsamiają w pełnym lub niekoniecznie pełnym zakresie
  - Pycha - Chciwość - Zazdrość - Gniew - Nieczystość - Obżarstwo - Lenistwo
  Każdy Grzech Główny ma obowiązek wyszczególnienia w polu profilu "Przydomek" (oraz podczas tworzenia KP, jeżeli do Rady nie dołącza fabularnie), którym grzechem jest.
  Na tą rangę historia w KP jest obowiązkowa

 • Armia

  - Żołnierz Zodiaku (13 miejsc) - Znaki Zodiaku to elitarna grupa żołnierzy, wyszkolonych, których celem jest chronić Dowódcę oraz Radę za wszelką cenę. Ich zadaniem jest również wykonywanie ciężkich misji, z którymi zwykła jednostka sobie by nie poradziła.
  - Aquarius - Pisces - Aries - Taurus - Gemini - Cancer - Leo - Virgo - Libra - Scorpio - Ophiuchus - Sagittarius - Capricornus
  Każdy Żołnierz Zodiaku ma obowiązek wyszczególnienia w polu profilu "Przydomek" (oraz podczas tworzenia KP, jeżeli do Znaków Zodiaku nie dołącza fabularnie), którym Żołnierzem Zodiaku jest.

 • Personel Fleauètte
  - Inżynier (4 miejsca) - Osoba odpowiadająca za naprawy, renowację, budowę sprzętu, broni oraz pojazdów
  - Naukowiec (nieograniczona liczba miejsc)- Wykształcony w różnych dziedzinach naukowiec
  - Żołnierz (nieograniczona liczba miejsc) - Jednostka o wyszkoleniu militarnym
  - Adiutant Rady (7 miejsc) -Osoba przypominająca pomocnika, osobistego ochroniarza i pokojówkę każdego z członków rady


Opis autorstwa Askariusa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Fleauètte
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacje-
Skocz do: