IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Zły smok przyjdzie

Go down 
AutorWiadomość
Drachen
Magos
avatar

0 pochwał
0 ostrzeżeń
Liczba postów : 7
Dołączył/a : 15/09/2013

PisanieTemat: Zły smok przyjdzie   Nie Wrz 15, 2013 3:21 pm

M I A N O
Kiedyś - Daimon Therees. Obecnie - po prostu Drachen.
P S E U D O N I M
Drach, Chen
P Ł E Ć
On
W I E K
Dwadzieścia osiem wiosen.
W A G A I W Z R O S T
198cm/78kg
R A S A
Potomek smoka
O R G A N I Z A C J A
Sorcière
R A N G A
Magos
Z A W Ó D
-
U M I E J Ę T N O Ś C I
Rasowe +
§ Granie na skrzypcach

§ Wygimnastykowane ciało

§ Oburęczność

§ Dobrze gotuje!

M O C E
Rasowe +
§ Władza nad metalem - Drach posiada umiejętność panowania nad cząsteczkami metalu znajdującymi się wokół niego jak i nawet w jego własnym ciele. Utwardzając cząsteczki żelaza we krwi pod skórą może wzmocnić i tak już swoją łuskowaną, twardą skórę. Może metal wyginać, naginać, rozgrzewać etc.
Działanie - 3 posty, 4 posty przerwy

§ Nowy jad - U Drachena, jak u każdego Potomka Smoków, w ślinie rozwinął się jad, mogący paraliżować ofiarę. Ten jednak konkretny osobnik wytworzył u siebie także drugą toksynę, potrafiącą porazić układ nerwowy ofiary. Jego działanie jest trochę podobne do wpływu narkotyków. Ugryziony czuje się jak na "haju", jest podatny na manipulacje i sugestie, z trudem idzie mu utrzymać równowagę, ma zaniki pamięci. Działanie - 4 posty

§ Gyrokineza - kontrola nad grawitacją. Polega ona po prostu na wytworzeniu obszaru, na którym mężczyzna może dowolnie manipulować przyciąganiem ziemskim. Zasięg owego pola ma 6 metrów średnicy. Im dalej od Drachena, tym słabsze działanie. W najsilniejszym punkcie, tuż obok niego, presja może być nawet na tyle duża by zabić poprzez zmiażdżenie kości i organów wewnętrznych.
Umiejętność którą Drach upodobał sobie szczególnie ze względu na jej walory... rozrywkowe. Nieraz można go zobaczyć jak czyta sobie książkę w powietrzu, widząc do góry nogami.
Działanie - 3 posty, przerwa na 5

W Y G L Ą D
Mężczyzna o mocnej budowie, wysoki, niezwykle atrakcyjny. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że jest w dobrej formie, wysportowany, silny. Cechą charakterystyczną Dracha jest niewątpliwie dłuższa, krwistoczerwona a pierwotnie czarna czupryna w wiecznym nieładzie. Zdradza ona oczywiście do jakiej rasy należy mężczyzna. Pojedyncze kosmyki opadają na czoło, by nieustannie drażnić wąskie, migdałowe oczy mężczyzny. Brązowe tęczówki są raczej wiecznie zimne, nie jarzą się jak latarki, sprawiają ponure wrażenie. Posiada oczywiście charakterystyczną dla jego rasy, pionową źrenicę. Drachen ma bardzo wyraziste i przeszywające spojrzenie. Zawsze sięga nim gdzieś poza horyzont, nawet spoglądając na ludzi – w końcu ma ich za nic. A jeżeli już mowa o twarzy warto by było wspomnieć o niej coś więcej. Jest ona owalna jednak zakończona silnie zarysowaną szczęka. Lekko wystający podbródek dodatkowo to uwydatnia. Nie jest to jednak cecha wybitnie rażąca po oczach. Wszystko jest na tyle wyważone, że nikt nie ma wrażenia, że coś jest nie tak. Dodatkowo wysoko osadzone kości policzkowe łagodzą rysy mężczyzny, sprawiając, że przyjemnie się na niego patrzy. Już teraz widać, że natura była dla niego bardzo łaskawa. Dała mu nie tylko wyjątkową charyzmę, ale również wygląd wymarzonego księcia z bajki. Może gdyby się tylko łanie uśmiechnął… Jego twarz zawsze ma jednak poważny wygląd, rzadko można zobaczyć, żeby Drach się uśmiechał. Jeśli już, jest to zwykle uśmieszek nie wróżący niczego dobrego. Za to rzeczą z którą się po prostu nie rozstaje są papierosy – będziesz miał wyjątkowe szczęście jeśli zobaczysz go bez fajki w zębach.
Warto też wspomnieć o jego dłoniach Są duże, jednak niezmiernie delikatne. Zupełnie jak u muzyka. Coś w tym jest, gdyż Drach opanował grę na skrzypcach niemal do perfekcji. Smukłe palce z łatwością wygrywają najróżniejsze melodie nie tylko znanych kompozytorów, ale również jego autorstwa.

C H A R A K T E R
Drach to trudny typ. Małomówny i mrukliwy. Nie wygląda wcale przyjaźnie bo też i nie chce. Emanuje chłodem, nie wzbudza sympatii. Ma wrażenie, że może zrobić dosłownie wszystko nie bacząc na konsekwencje swoich działań. Typowy z niego panicz z przerośniętym ego. Osoba uważająca się za kogoś lepszego, jednocześnie pozbawionego wszelkich zahamowań. Zawsze robił to co chciał nie przyjmując do wiadomości protestów. Przecież to ON tutaj dyktuje warunki.
Żyje z dnia na dzień nie rozstając się przy tym, ze swoim wrednym uśmiechem. Ironiczny, okrutny, nie bojący się powiedzieć co naprawdę myśli. Nawet jeżeli jego zdanie miałoby sprawić, że ktoś zostanie zmieszany z błotem. Nie przejmuje się uczuciami innych, ani ogólne przyjętymi normami zachowań. Zawsze robi to co chce.
Mimo swoich licznych wad, zawsze znajdzie się coś co działa na korzyść mężczyzny. Jest to charyzma. Choć rozpuszczony do granic możliwości, podły paniczyk potrafi zjednywać sobie ludzi. Jest w nim coś co porywa tłumy, skupia na sobie uwagę. Do tego jest znakomitym mówcą. Nie stroni również wszelkich rozrywek. Nie tylko tych związanych z hazardem czy używkami ale również tych cielesnych.
Nie przywiązuje się za bardzo do ludzi. Znaczy owszem, może się zbliżyć, ba nawiązać swego rodzaju „przyjaźń” jednak będzie ona trwała dopóki chłopak się nie znudzi swoją ofiarą. Rozpuszczony książę i tyle.
Lubi rzeczy i osoby oryginalne, jedyne w swoim rodzaju. Te najlepiej przyciągają jego uwagę i sprawiają, że ma ochotę zainteresować się nimi przez dłuższy czas. Mężczyzna bowiem szybko się nudzi i by zatrzymać go przy sobie trzeba wykazać się niezwykłą pomysłowością. Brak Ci kreatywności? Nie zdziw się jak dość szybko zostaniesz rzucony w kąt na stertę niepotrzebnych bibelotów.
Kocha muzykę, chyba tylko ona jedna jest w stanie sprawić, by się wyciszył czy skupił na czymś na dłużej. Kiedy słyszy dźwięki instrumentu napływające z okolicy, musi, po prostu musi przystanąć i choć przez chwilę posłuchać gry. Nie myślcie jednak, że każde wykonanie utworu przypada mu do gustu. Oj nie. W tej kwestii jest bardzo wybredny. Jeżeli coś mu się spodoba, zainteresuje się wykonawcą, jeżeli nie, cóż lepiej żeby pseudo muzyk nie pokazywał mu się na oczy.
Gdy ma gorszy dzień często zaszywa się gdzieś, żeby tam w spokoju poczytać dobrą książkę. Jak każdy, ma też chwile słabości. Kiedy jest mu ciężko, za nic tego nie okaże. Nie chce żeby inni widzieli go kiedy jest w jakiś sposób załamany, dlatego ukrywa się przed światem i przeczekuje aż będzie mu lepiej.


H I S T O R I A
Daimon miał naprawdę trudny start w życie, co jednak już od najmłodszych lat kształtowało jego charakter na zadufanego w sobie dupka, patrzącego na wszystkich z góry. Mieszkał w najpaskudniejszej z dzielnic. Jego matka była alkoholiczką – wiecznie pijaną, przesiadującą pod blokami z grupą meneli i sączącą tanie wina z monopolowego. Sam Daimon oraz jego młodszy braciszek w tym czasie siedzieli w norze, którą było ich mieszkanie i tylko czekali jej powrotu. Czasem nie było źle. Bywało, że zaraz po powrocie padała na łóżko i zasypiała. Wtedy mieli spokój. Zwykle jednak gdy tylko stawiała stopę w mieszkaniu, wybuchała niepohamowaną wściekłością i biła oraz katowała dwójkę synów. Daimon jako starszy dostawał zwykle dużo mocniej niż jego braciszek. Nieraz w ich domu pojawiała się policja, zabierała kobietę na komisariat a ich do domu opieki. Z jakiegoś jednak powodu nie zdecydowano się odebrać matce prawa do opieki nad dziećmi. A ojciec? Ojca Daimon w życiu na oczy nie widział.
Z racji że zwykle nie mieli pieniędzy na jedzenie, chłopak często kradł byle tylko zapewnić sobie i młodemu przetrwanie. Nieraz wdawał się też w bójki co sprawiło że podszkolił się w walkach ulicznych. Jedna z takich potyczek zakończyła się jednak niemal tragicznie – obaj uczestnicy wylądowali w szpitalu a przeciwnik bruneta doznał wstrząsu mózgu i złamania kilku żeber oraz ręki. Dopiero po tym incydencie władze na poważnie zainteresowały się rodziną Thereesów. Dwunastoletni Daimon wylądował w poprawczaku a jego młodszego brata w końcu odebrano matce i wysłano do domu dziecka. To właśnie był moment, kiedy chłopak został naznaczony przez smoki. Owszem, dość późno jak na Gadziego Potomka ale widać taka była wola bytu astralnego i już. Czarnowłosy chłopak poszedł spać wieczorem do swojego pokoju a następnego dnia obudził się już z krwistoczerwoną burzą kłaków na głowie i miękkim jeszcze, delikatnym zarysem łusek na rękach.
Z początku był przerażony. Siedział przy stole i nagle zdarzyło mu się kichnąć ogniem. Kiedy w poprawczaku, za budynkiem osaczono go i rozpoczęła się kolejna bójka, tłukąc się z innymi prawie nie czuł bólu. Kiedy ugryzł przeciwnika chcąc, by ten puścił go z mocnego uścisku, dzieciak padł na ziemię sparaliżowany. Wybuchła później z tego niezwykle wielka afera ale nikt nie zainteresował się by sprawdzić czy przypadkiem jeden z uczestników bójki nie jest Potomkiem smoka. Tak więc przez pewien czas Daimon nie wiedział co się z nim dzieje, chodził trochę jak struty. Wkrótce potem ktoś adoptował jego młodszego brata – i tak kontakt się urwał. To był dla niego dodatkowy cios. Przez pewien czas był gnębiony przez pozostałe dzieciaki, nie próbował się nawet bronić, bojąc się swoich mocy.
Wymykał się nocą z poprawczaka i dopiero tam je trenował. Kiedy zaczął je rozumieć i usłyszał plotkę co do tego kim się stał, odzyskał swoją pewność siebie. Wtedy skończyły się prześladowania, zaczął budzić grozę i postrach. Ofiara na powrót stała się łowcą. Niedługo potem chłopak osiągnął pełnoletniość i opuścił ośrodek resocjalizacji. Wyszedł stamtąd jako przepełniony pychą i pewnością siebie młodzian, pełen pogardy dla otoczenia. Oczywiście było to również spowodowane tym, iż w pełni posiadł wiedzę o tym, kim jest i czuł się wyjątkowy. Postanowił odnaleźć swojego brata – w końcu była to jedyna rodzina jaka się dla niego liczyła. Okazało się to dziecinnie łatwe. Spotkanie nie okazało się jednak tak owocne jak Daimon liczył. Młodsza latorośl Thereesów przeraziła się a później wzgardziła bratem. Czerwonowłosy w przypływie szału zadał mu śmierć.
Po tym wydarzeniu, chłopak postanowił porzucić własne imię. Przybrał nowe miano – Drachen i od tamtej pory tylko nim się posługuje. Nie mając konkretnego celu wyruszył w podróż podczas której odkrył nowe, unikatowe i dostępne tylko jemu moce. Później zaś, jako osoba lubiąca władzę oraz stale dążąca do ulepszenia swoich umiejętności, dołączył do Sociere.

I N N E
§ Literatura - to jego słabość. Czyta na potęgę, zna naprawdę wielu autorów i tytułów

§ Ma słabość do zwierząt chciał sobie kiedyś jakieś sprawić ale jakoś nic z tego nie wyszło.

§ Ma na plecach tatuaż
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nikt
Lekarz chirurg
avatar

0 pochwał
0 ostrzeżeń
Liczba postów : 72
Dołączył/a : 25/07/2013

PisanieTemat: Re: Zły smok przyjdzie   Nie Wrz 15, 2013 3:58 pm

Dobra, jest ok, tylko ten... moce.

Władza nad metalem -
Co do pancerza... w organizmie znajduje się 4-5g żelaza. Głównie magazynowane jest w wątrobie. Abstrahując od tego, że musiałbyś się zabić żeby to przerzucić na skórę tak naprawdę, tą czy inną drogą wartość tego byłaby prawie żadna, także nie wyrażam zgody.

Jad - działanie 4 posty, drugie 4 przerwy, aczkolwiek po drugim poście powoli ofierze zaczyna się klarować (trzeci - jeszcze ma objawy, ale trochę słabsze i łatwiej mu nad sobą zapanować, czwarty - już byłoby w miarę dobrze gdyby nie te problemy z koordynacją).

Gyrokineza... mówię nie zabijaniu na 3-4, bo ktoś stoi obok. Także w najsilniejszym punkcie grawitacja może co najwyżej, nie od razu ale dopiero po chwili (powiedzmy - drugi, trzeci post oddziaływania mocy w zależności od tego z kim walczysz) coś połamać. Dość silne jest to, że takim przyciąganiem porządnie unieruchamiasz. W odległości 6 metrów zdolność naprawdę słabo odczuwalna, jakbyś wyłączył wokół siebie grawitację, tam co najwyżej nieco wyżej podskoczysz. Jeśli jesteś w ruchu, zdolność zawsze będzie na ciebie również działać - to znaczy, że jak zwiększysz działanie pola grawitacyjnego, tobie też może połamać jakąś kość.

Pozostałe sprawy ok, ze względu na rangę w organizacji - osiedle Teiz. Akcept. Przydzielę kolor, o rangę proś Mię lub Flo.

_________________
Poszukuję | KP
    [
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Zły smok przyjdzie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rasy Smoków
» Goomoonryong

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Postacie :: Spis Powszechny :: Kartoteka-
Skocz do: